SEAT Arona
1.0 TSI Style Business Intense (INCL.BTW) Aut. *ADAPTIVE-CRUISE | NAVI-FULLMAP | KEYLESS | CAMERA | DAB | CARPLAY | PRIVACY-GLASS | ECC | PDC | 16''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 9.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.745,-
LEASEPRIJS: € 136,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.654,39 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Arona |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Style Business Intense (INCL.BTW) Aut. *ADAPTIVE-CRUISE | NAVI-FULLMAP | KEYLESS | CAMERA | DAB | CARPLAY | PRIVACY-GLASS | ECC | PDC | 16''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 november 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 197.546 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 136,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-396-SH |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 543 kg |
| Gewicht: | 1.112 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.655 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor voor
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- keyless entry/start
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab+
- Full Link
- Media System Navi 8 inch met touchscreen in kleur
- Parkeersensoren achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Bluetooth
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter